Aynı Gün Kargo, Cazip Ödeme Koşulları...
Sepetim 0,00 TL

İade Politikası

İade şartlarına uyan tüm ürünleri fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret ödemeden iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz.

Alışveriş yapmadan önce ürünle ilgili merak ettiğiniz tüm bilgileri ürünlerin içerisinde yer alan açıklamar bölümünden bulabilir veya 0462 321 03 30 numaralı telefon  numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

Hatalı yada eksik olan ürünlerde eksik parçaların gönderimi yapılabilmektedir.

Ürününüz bize yada tedarikçimize ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.

İade ve değişim işlemleri için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

Ambalajında hasar olan kargolar, teslim alınmadan kargo görevlisinin yanında tutanak tutularak iade edilmelidir.

İade ve değişim talebinizi  sistemimizde bulunan Kolay İade bölümümüzden İade Talep Formu doldurarak, tarafımıza e-posta olarak ulaştırarak veya müşteri hizmetlerimizi arayarak iade işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İade koşullarına uymayan gönderiler Kabul Edilmeyecek ve geri gönderilecektir.

İadenizin kabul edilmesi için ürüne hasar vermemeniz ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün, tarafımızdan üretici firmaya ulaştırılacak ve iade işlemleriniz ''724alsak.com '' tarafından kontrol edilecektir.

Sipariş etmiş olduğunuz tüm ürünler, tedarikçi firmalardan tarafımıza fabrika ambalajıyla ulaşmakta ve depolarımızda muhafaza edilmektedir.

Orijinal ambalajları çıkartılmadan 724alsak.com özel kargo ambalajlarıyla tekrar muhafazası sağlanarak sizlere  anlaşmalı kargo firmamız aracılığıyla teslimi sağlanır.

Bedel İadesi, iade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartı / banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işleminin hesabınıza yansıma süreci normal koşullarda 2-5 iş günü sürmekle birlikte banka prosedürlerine bağlı olarak bankanıza göre değişiklik gösterebilmektedir.

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, 724alsak.com tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz taşıma firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. 

Genel İade Koşulları Detayı:

  1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  3. İade etmek istediğiniz ürün öncesinde, tarafımıza kolay iade menümüzden talep formunu doldurarak mail yoluyla bize beyan ettikten sonra, ürünle birlikte fatura gönderimini birlikte sağlamalısınız.
  4. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin taşıma ücreti tarafımızca karşılanır. Farklı bir kargo tercih etmeniz halinde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir.

Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi:

Siparişinizi teslim alırken, ürünlerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir, faturanız sizlere sistemimizce elektronik ortamda oluşturulur, sistemimizden işlem görerek sizlere gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Kargo yetkilisi, sizden ürünleri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Hasarlı ürünler bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır.

Müşteri Hizmetlerimiz, sayfamızda yer alan canlı destek hattı, kurumsal mail adreslerimiz ve sosyal medya hesaplarından da sorularınıza cevap verilecektir.

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu